KALENDARIUM

wojtus, jeziorak, siemany, stowarzyszenie zeglarskie wojtus, obozy zeglarskie, czarter jachtow, wypozyczalnia jachtow, jeziora, zagle. zagle elblag
wojtus, jeziorak, siemany, stowarzyszenie zeglarskie wojtus, obozy zeglarskie, czarter jachtow, wypozyczalnia jachtow, jeziora, zagle. zagle elblagKALENDARIUM


 

 

 

 GWIAZDY NA FESTIWALU W SIEMIANACH 2021

 

 

 

Mnóstwo osób liczy na to, że latem lockdown będzie już tylko wspomnieniem. W tym gronie są na pewno organizatorzy i miłośnicy siemiańskiego festiwalu "Nad Jeziorakiem", łączącego ambitną polską muzykę z kabaretem, a wszystko w amfiteatrze tuż nad brzegiem najdłuższego polskiego jeziora.

 

Poznaliśmy gwiazdy w tym roku zaproszone przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie do Siemian.

Festiwal odbędzie się tradycyjnie w przedostatni piątek i sobotę lipca, czyli w tym roku dokładnie 23 i 24 lipca. Wśród największych gwiazd imprezy będą Maciej Maleńczuk, zespół Raz, Dwa, Trzy oraz Anna Maria Jopek. Nie zabraknie też zaprzyjaźnionego z festiwalem zespołu Czerwony Tulipan, a na scenie nad Jeziorakiem zagości jeszcze Artur Gotz.

Późne festiwalowe wieczory publiczność spędzi z kabaretami Hrabi i Jurki.

Przypomnijmy, że w roku 2020, ze względu na pandemię, organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu festiwalu. Na pewno wielu przyjaciół tego flagowego wydarzenia Gminy Iława ma nadzieję, że tym razem do imprezy dojdzie.